Ładowanie...


Revita Centrum Medyczne Białystok

Aquafilling – nieoperacyjne powiększanie piersi

Rejestracja: 509 706 460


AQUAFILLING® bodyline
Bezpieczne modelowanie sylwetki z długotrwałym efektem

Czym jest Aquafilling® bodyline?

Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała (powiększanie biustu i pośladków, modelowanie ramion oraz korekty niedoskonałości tkanek miękkich).
Aquafilling® bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Jakie są wskazania do użycia Aguafilling® bodyline?

• zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
• asymetria piersi,
• korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,
• korekcja kształtu i wielkości pośladków,
• korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,
• asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,
• „płaskie pośladki”,
• korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu z wykorzystaniem Aquafilling®bodyline?

Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat.
Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe).

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około półtorej godziny.

Czy podawane jest znieczulenie?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu Aquafilling® bodyline dodawany jest środek znieczulający.

Jak głęboko wstrzykiwany jest preparat Aquafilling® bodyline?

Preparat Aquafilling® bodyline jest wstrzykiwany do tkanek miękkich, zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą igły lub kaniuli, co minimalizuje ryzyko doznania urazu podczas zabiegu.
Kiedy po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności?
Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Aquafilling® bodyline są omawiane indywidualnie z Pacjentem. Zabieg może wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling® bodyline.
Aquafilling® bodyline nie powinien być stosowany u osób, które: mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, są w trakcie menstruacji.
Przed zabiegiem lekarz przedstawia przewidywany efekt, który zależy od indywidualnych cech anatomicznych Pacjenta. W gestii Pacjenta pozostaje wybranie techniki korekcji.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu, który jest bardzo mało inwazyjny, Pacjent może zmieniać opatrunek samodzielnie, stosując codziennie przez 6-7 dni zwykły preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność i delikatnie obchodzić się z miejscem podania preparatu. Bardzo ważne jest, aby nie myć wodą bieżącą miejsca wkłucia przez 5-7 dni.
Dodatkowo Pacjentowi zaleca się: noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu (w przypadku powiększenia piersi), niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.
Pacjent powinien zgłosić się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zalety Aquafiling® bodyline?

• Mało inwazyjny zabieg – szybki powrót do codziennych aktywności.
• Naturalny wygląd – w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu.
• Długotrwały efekt – przynajmniej na 5 lat.
• Bezpieczny dla organizmu.

Powiększanie biustu

Asymetria i powiększanie biustu

revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.