Ładowanie...


Revita Centrum Medyczne Białystok

Medycyna estetyczna

Rejestracja: 509 706 460

Kluczowe zalety laserów FOTONA:

  • Wysoka precyzja, leczenie dostosowane do tkanki
  • Intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs
  • Szeroki zakres możliwości leczenia
  • Bogata gama zaawansowanych akcesoriów
  • Minimalnie inwazyjne i bezpieczne leczenie, krótki czas rekonwalescencji
  • Ogromny komfort i satysfakcja pacjenta

Technologia VSP dla szerszego zakresu trybów leczenia

Technologia Fotona VSP pozwala na zastosowanie różnych czasów trwania impulsu (od mikrosekundy do czasu przekraczającego sekundę)w celu zoptymalizowania działania lasera na tkankę.

Oba źródła lasera wykorzystują technologię Fotona VSP (Zmiennego Kwadratowego Impulsu),
która pozwala uzyskać bezprecedensowy zakres trybów leczenia, od skrajnie krótkich,
mikrosekundowych impulsów, przez intensywne napromieniowanie wybranych obszarów, po
bardzo długie, trwające do sekundy impulsy w delikatniejszym leczeniu większych obszarów.


Zabiegi laserowe

Jednym z głównych elementów medycyny estetycznej są nieinwazyjne zabiegi laserowe. W naszym centrum medycznym jest to między innymi usuwanie blizn, fotoodmładzanie, peeling, ujędrnianie i odmładzanie biustu czy frakcjonowanie 3D. Zanim przystąpimy do ich wykonania, przeprowadzamy konsultacje, na których informujemy o przeciwwskazaniach, skutkach oraz przebiegu poszczególnych etapów.

Zabiegi na ciało

W naszym centrum medycznym w Białymstoku wykonujemy między innymi zabiegi estetyczne. Powodują one między innymi redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę napięcia skóry, udrażnianie węzłów limfatycznych bądź usunięcie toksyn i złogów pokarmowych z jelita grubego. Są one wykonywane przez lekarzy bądź pielęgniarki, którzy przez cały czas trwania informują o tym, co w danym momencie się dzieje.

Medycyna estetyczna

Jednym z elementów działalności naszego białostockiego centrum Revita jest medycyna estetyczna. Obejmuje ona szereg zabiegów tradycyjnych, laserowych i innych. Może być to między innymi usuwanie przebarwień, lipoliza, mezoterapia, korekcja zmarszczek mimicznych czy powiększanie i modelowanie ust. Aby zarejestrować się na zabieg, należy przyjść do placówki, zadzwonić na podany numer bądź wypełnić formularz kontaktowy.

revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.