Ładowanie...Mezoterapia próżniowa Vital Injector 2

Listopad 8, 2018
Projekt-bez-tytułu-17.png
Czym jest mezoterapia próżniowa Vital Injector 2?

Jest to rewolucyjna metoda mezoterapii igłowej, która polega na dostarczeniu w głąb skóry kwasu hialuronowego nieusieciowanego, a także innych preparatów rewitalizujących tj.witamin, aminokwasów czy osocza bogatopłytkowego za pomocą specjalistycznego pistoletu.  Sprawia on, że zabiegi mezoterapii igłowej stają się o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta oraz mniej bolesne. Dzięki zastosowaniu specjalnych jednorazowych kartridży przy 1 „strzale” wykonujemy aż 5 nakłuć, dzięki czemu zabieg jest wykonany w szybkim tempie i z dużą precyzją. Po tradycyjnej mezoterapii ślady zabiegu utrzymują się około 3 dni, na co wiele osób nie może sobie pozwolić. Zabieg metodą próżniową sprawia, że już po 30 min. nie ma po nim śladu, więc spokojnie można wrócić do swoich obowiązków.

Jak wygląda zabieg ?

Przed rozpoczęciem zabiegu, twarz lub okolica na której będzie on przeprowadzony zostaje znieczulona.

Następnie specjalista dobiera odpowiednie składniki, które będą najlepsze dla danej skóry w zależności od jej potrzeb. System próżniowy w urządzeniu Vital Injector delikatnie odciąga naskórek, co sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Czas trwania zabiegu na okolicę twarzy to tylko 10 min.

Efekty zabiegu 

Po zabiegu twarz wygląda na wypoczętą, delikatne przebarwienia znikają, a skóra jest rozjaśniona. Jeżeli do zabiegu zastosujemy nieusieciowany kwas hialuronowy odczuwalne jest świetne nawilżenie skóry i zwiększenie jej napięcia. Zabieg można wykonywać również na okolicę pod oczami, dzięki czemu cienie się rozjaśniają, a skóra w tym miejscu poprawia swoją jędrność.

 

revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.