Ładowanie...Zabiegi ujędrniające na ciało!

Styczeń 27, 2019
niespodziankadla-Ciebie-28.png

Co zrobić ze zbędnymi kilogramami Jak sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej, gdy zawodzą dieta, kremy i żele Głowa do góry❗️🤩 Z pomocą przychodzą zabiegi modelujące najbardziej uciążliwe partie ciała – pośladki, uda czy brzuch:
⭐️VANQUISH ME™ to wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości, jest stosowany na obszarach miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej takich jak brzuch, boki, uda i pośladki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, skuteczny i BEZBOLESNY. Trwa około 30 minut.
350zł
⭐️VACUUM+RF to zabiegi modelujące i kształtujące sylwetkę, rozbijające tkankę tłuszczową, wyszczuplające i ujędrniające sylwetkę. Vacuum ujędrniania, wyszczupla i rozbija tkankę tłuszczową z trudno dostępnych miejsc, takich jak: brzuch, uda, ręce, pośladki czy łydki. Robi to bezboleśnie i bez powikłań, działając na każdy milimetr skóry. Efektem tych działań jest pobudzenie układu limfatycznego, rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu, wymodelowanie sylwetki
400zł
⭐️FALA SKINSHOCK to fala akustyczna, bardzo silnie działa na ujędrnienie i redukcję cellulitu
150zł

Rezerwacja terminu 509706460

revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.