Ładowanie...


Revita Centrum Medyczne Białystok

Frakcjonowanie 3d – głęboki lifting skóry

Rejestracja: 509 706 460


Frakcjonowanie 3D to nowatorski zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie skóry właściwej. Jest to  nowatorski i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry.

Nowa rewolucyjna metoda FOTONY Frakcjonowanie 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry – do liftingu skóry. W przeciwieństwie do innych laserowych zabiegów odmładzających ten delikatny, nieablacyjny zabieg przeciw starzeniu zapewnia wyniki przy braku czasu powrotu do zdrowia.

W czasie starzenia się skóry włókna kolagenowe zmieniają swoją strukturę co manifestuje się utratą elastyczności, wiotkością, pojawieniem się nadmiaru skóry, zmarszczek, zmianami owalu twarzy.

Spowodowane jest to zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych, zmianami ich struktury (kolagen jest rozciągnięty i poskręcany ), a także zmniejszeniem aktywnych fibroblastów (komórek tkanki łącznej odpowiedzialnej za produkcję włókien elastyny i kolagenu).

Aby skutki starzenia były dla pacjentów mniej „bolesne” trzeba ciągle dbać i stymulować procesy odbudowy w skórze właściwej.

W Centrum Medycznym Revita używamy  do zabiegu Frakcjonowania 3D używamy   lasera Nd:Yag neodymowo – jagowego firmy Fotona Spectro SP o długości fali  świetlnej 1064nm. Jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na światowych rynkach, dzięki czemu może niszczyć naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą. Jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji, ma on bardzo szerokie spectrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. Laser Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku.

Przebieg zabiegu:

Specjalną głowicą aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów. Wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra potrzebuje niewiele czasu, aby się zregenerować. Leczenie laserem nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas zabiegów laserowych powierzchnia skóry chłodzona jest przy użyciu nawiewu zimnego powietrza, zapewnia to komfort i gwarantuje bezbolesny przebieg zabiegu.
Zabieg trwa od 30 – 40 min. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch, trzech zabiegach. Aby wyglądać naprawdę pięknie należy wykonać około pięciu zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.

Na czym polega zabieg frakcjonowania 3D?

Frakcjonowanie – FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg ten jest przeznaczony jest dla osób dojrzałych, które pragną napiąć i ujędrnić skórę.  Za pomocą tego nowatorskiego zabiegu Frakjonowania 3D można wypłycić lub zlikwidować zmarszczki. W efekcie skóra stanie się będzie gładsza i delikatniejsza.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Ilość zabiegów jakie pacjent powinien przejść w celu uzyskania najbardziej pożądanych efektów to od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodniowych.

Ważne jest  omówienie z pacjentem jego regularności wizyt, gdyż to późniejsze zabiegi będą utrzymywać kolagen w fazie wzrostu pozytywnego w celu utrzymania i wzmocnienia wyników.

Efekty frakcjonowania 3D:

Unikalny zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie skóry. Nowy i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu  i poprawie napięcia skóry.

Laser wnikając głęboko do skóry właściwej powoduje:

  • Redukcję zmarszczek
  • Poprawia napięcie skóry
  • Ujędrnia skórę

Efekt to bardziej gładka i napięta oraz rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

Zmarszczki będą zanikać przez 12 miesięcy po wstępnym leczeniu, ponieważ trwa naturalny proces odmładzania.


revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.