Ładowanie...


Revita Centrum Medyczne Białystok

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci

Rejestracja: 509 706 460


Grzybica paznokci jest jednym z najczęstszych problemów z zakresu dermatologii.  Narażeni jesteśmy na jej wystąpienie poprzez bezpośredni kontakt z zarodnikami grzybicy, które występują praktycznie w każdym środowisku, w jakim możemy przebywać. Najczęściej do zarażenia grzybicą dochodzi w miejscach publicznych, m.in. na kąpieliskach, basenach, siłowniach, gdzie narażeni jesteśmy na najbliższy kontakt z czynnikami chorobotwórczymi.

Leczenie polega na naświetlaniu paznokcia i przestrzeni okalającej wiązką lasera FOTONA. Leczenie grzybicy możemy stosować zarówno w obszarze całej stopy, lub dłoni, jak i w miejscach wystąpienia pojedynczych zmian grzybiczych. Zabieg jest w pełni skuteczny i zapewnia pozbycie się infekcji wywołującej objawy grzybicy.

Czas trwania zabiegu:

Zabiegi wykonuje się w serii 3-5 sesji naświetlania laserem w odstępach 7 dniowych, a następnie wykonuje się zabiegi mające na celu ugruntowanie osiągniętych efektów terapii -1 w miesiącu przez okres 6 kolejnych miesięcy.


revita-logo-white

Centrum Medyczne Revita to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących profesjonalizm oraz troskliwą opiekę w miłej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści zapewniając najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów oraz konsultacji.

Polityka Prywatności

Revita - centrum medyczne, al. 1000-lecia P.P. 10/21

email: biuro@revitacm.pl / telefon: 85 831 15 90

Przygotowane przez Empem Group.